Επιστροφή στο σχολείο— 1 Φεβρουαρίου 2021— Πρόγραμμα—Έντυπα

Για την επιστροφή των μαθητών μας στο σχολείο την Δευτέρα 1 Φεβρουαρίου για τα δια ζώσης μαθήματα σας ενημερώνουμε για τα παρακάτω:

Για το ωρολόγιο ΔΙΑ ΖΩΣΗΣ πρόγραμμα των μαθητών Γυμνασίου και Λυκείου του σχολείου μας πατήστε εδώ:  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑ ΖΩΣΗΣ 5ο ΓΣΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΛΤ

Η μετακίνηση και οι ώρες προσέλευσης και αποχώρησης, καθώς και οι ώρες διαλειμμάτων είναι αυτές που ίσχυαν πριν την εξ' αποστάσεως εκπαίδευση.

Υπενθυμίζουμε ότι οι μαθητές για την μετακίνησή τους χρειάζονται το έντυπο μετακίνησης  που είχαν ήδη παραλάβει υπογεγραμμένο από την διευθύντρια πριν κλείσουν τα σχολεία. Παρακάτω σας επισυνάπτουμε το έντυπο μετακίνησης για ανήλικο/ενήλικο μαθητή. Όποιος μαθητής δεν το έχει παρακαλείτε την 1η ώρα της Δευτέρας να πάει στο γραφείο της διευθύντριας ώστε να του χορηγηθεί υπογεγραμμένο καινούργιο. Το έγγραφο μετακίνησης μαθητή και η ενημέρωση από την ΔΔΕΔΘ βρίσκονται παρακάτω:

Εκ της Διευθύνσεως