Πρόγραμμα Χριστουγεννιάτικων Δράσεων Πέμπτης 21 και Παρασκευής 22 Δεκεμβρίου 2017

Την Πέμπτη 21 Δεκεμβρίου 2017 στις 12:30 μαθητές και καθηγητές θα έχουν την χαρά να παρακολουθήσουν την ομιλία του πατήρ Νικόλαου, υπεύθυνου Νεότητας της Μητρόπολης μας.

Την Παρασκευή 22 Δεκεμβρίου 2017 οι μαθητές:

• θα μεταβούν αρχικά στις 08:30 στον Ι.Ν.Αγίου Γεωργίου όπου και θα παρακολουθήσουν την Θεία Λειτουργία.
  • αμέσως μετά συνοδεία των καθηγητών τους με λεωφορεία θα μεταβούν στο σχολείο όπου θα παρακολουθήσουν την Χριστουγεννιάτικη εορτή την οποία έχει επιμεληθεί η κα. Μπόλη με μαθητές της Β' Λυκείου. Για την πρόσκληση πατήστε εδώ.
  • θα ολοκληρωθεί η εορτή με τη σύντομη βράβευση των μαθητών της Ρομποτικής.
  • θα ακολουθήσει το Χριστουγεννιάτικο Μπαζάρ του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων με μουσική και κεράσματα έως τις 20:00. Σχολικά λεωφορεία θα έχει στις 13:30.

Εκ της Διευθύνσεως